Fikrî Mülkiyet Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası

Fikrî Mülkiyet

Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası

Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası

Web siteme gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. Öncelikle sitede yayınlanan tüm eserler, fikirler, görseller telif hakkı ile korunmaktadır ve sanatçının açık yazılı izni olmadan indirilemez, çoğaltılamaz, paylaşılamaz veya herhangi bir amaçla yeniden kullanılamaz.

bysariipek.com'a ait sosyal medya hesap gönderi ve bilgilerini izinsiz bir şekilde hiçbir koşulda yayınlayamaz, kullanamaz, kopyalayamaz ve satamazsınız.

Telif hakları, eserin meydana getirilmesiyle kendiliğinden doğar.

Tüm ziyaretçilerin ve müşterilerin güveni, verilerinizin güvenliği ve gizliliğinizin korunması bizim için merkezi öneme sahiptir. Bu nedenle kişisel verileriniz, yürürlükteki yasal veri koruma düzenlemelerine ve bu veri koruma beyanına uygun olarak tarafımızca işlenecektir. Sayfamız, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

Sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet’in kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Sayfamız, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve bu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Her türlü soru ve önerileriniz için bysariipek@gmail.com adresine e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.